Forum Charyzmatyczne Diecezji Bydgoskiej

Fundacja Aniołów Miłosierdzia

Monstrancja Fatimska – Niewiasta Eucharystii to jedna z dwóch monstrancji, które stały się darem Polaków z okazji 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Charakterystyczne elementy monstrancji jest autentyczna skała księżycowa pod stopami Maryi, meteoryty (nawiązujące do 12 gwiazd w koronie Maryi) a przede wszystkim serce całkowicie przepełnione Jezusem Eucharystycznym. Pierwsza monstrancja po 9-miesięcznej pielgrzymce po Polsce (w trakcie której nawiedziła także Bydgoszcz) trafiła do Fatimy, druga została przekazana Narodowemu Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, skąd co jakiś czas wyrusza w wędrówkę po Europie. Obie monstrancje w imieniu Polaków ufundowała Fundacja Aniołów Miłosierdzia, znana z akcji Most Do Nieba, która wspiera jedyne hospicjum na Litwie oraz zbiera środki na budowę pierwszego hospicjum dla dzieci w Wilnie. Projekt i wykonanie monstrancji: Studio Drapikowski. Więcej o monstrancji i towarzyszącym jej dziełom miłosierdzia na stronach www.mostdonieba.pl oraz www.aniolowie.org

Formularz zapisów

Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:

  1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz. Wyjątek stanowią dzieci do lat 3, których obecność można zaznaczyć w rubryce UWAGI).
  2. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami, napisz Kowalski a nie KOWALSKI.
  3. Nie zapewniamy noclegów – należy ich szukać we własnym zakresie. Pod programem sesji znajduje się lista proponowanych przez nas miejsc noclegowych.
  4. Numer konta bankowego 51 2490 0005 0000 4000 5836 1986. Tytuł przelewu  “Forum charyzmatyczne” – w tytule poprosimy także o podanie imienia i nazwiska.

 

[contact-form-7 id="15" title="Kontakt"]