Forum Charyzmatyczne Diecezji Bydgoskiej

BACK HOME WARSAW

To znany projekt warszawskiej wspólnoty Dom w Ramionach Ojca. Misją wspólnoty jest odkrywanie i życie w prawdziwej tożsamości Bożych Dzieci. Ich charyzmatem jest tworzenie przestrzeni dla innych do spotkania z Bogiem, poznania Jego serca oraz odnalezienia swojego powołania i miejsca w Ciele Chrystusa. Zaproszeni – bo znani z projektu Back Home Warsaw – przyjadą jako wspólnota Dom w Ramionach Ojca, aby służyć nam swoimi charyzmatami – prowadzeniem uwielbienia, modlitwą wstawienniczą, prorockim malowaniem.

wspolnotadom

Formularz zapisów

Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:

  1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz. Wyjątek stanowią dzieci do lat 3, których obecność można zaznaczyć w rubryce UWAGI).
  2. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami, napisz Kowalski a nie KOWALSKI.
  3. Nie zapewniamy noclegów – należy ich szukać we własnym zakresie. Pod programem sesji znajduje się lista proponowanych przez nas miejsc noclegowych.
  4. Numer konta bankowego 51 2490 0005 0000 4000 5836 1986. Tytuł przelewu  “Forum charyzmatyczne” – w tytule poprosimy także o podanie imienia i nazwiska.

 

[contact-form-7 id="15" title="Kontakt"]