Forum Charyzmatyczne Diecezji Bydgoskiej

O. ANTONELLO CADEDDU

Włoski dominikanin, od lat mieszkający i posługujący w Brazylii. Na co dzień pracuje wśród najbiedniejszych mieszkańców brazylijskich slamsów, tzw. faveli – głosi Ewangelię i tworzy dzieła miłosierdzia. Żyje wspólnie z najbardziej opuszczonymi: bandytami, dealerami narkotyków, prostytutkami. Jest współzałożycielem wspólnoty PRZYMIERZE MIŁOSIERDZIA i uznanym na całym świecie charyzmatycznym kaznodzieją.

https://przymierzemilosierdzia.pl

Formularz zapisów

Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:

  1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz. Wyjątek stanowią dzieci do lat 3, których obecność można zaznaczyć w rubryce UWAGI).
  2. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami, napisz Kowalski a nie KOWALSKI.
  3. Nie zapewniamy noclegów – należy ich szukać we własnym zakresie. Pod programem sesji znajduje się lista proponowanych przez nas miejsc noclegowych.
  4. Numer konta bankowego 51 2490 0005 0000 4000 5836 1986. Tytuł przelewu  “Forum charyzmatyczne” – w tytule poprosimy także o podanie imienia i nazwiska.

 

[contact-form-7 id="15" title="Kontakt"]